Amedspor'da altyapı elemeleri tamamlandı

Amedspor'da altyapı elemeleri tamamlandı
04 Ağustos 2018 Cumartesi 17:19

Amedspor Futbol altyapı koordinatörlüğünce yapılan ilk etap elemeleri 2000-2008 arası doğumlu birbirinden değerli yeteneklere sahip 320 genç sporcunun katılımı ile 1 Ağustos Çarşamba günü başlayarak 3 Ağustos Cuma günü başarılı bir şekilde tamamlandı.

Elemelerde başarı göstererek seçilen tüm adaylar kulüp antrenmanlarında değerlendirilmeye tabi tutulacaklardır. Futbol altyapı elemelerine katılan tüm adaylara teşekkür ederiz.

Seçilen adayların yaş gruplarına göre isim listesi şöyle;

2000-2001 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Ebubekir ÇİÇEK
  2. Yusuf KARATAŞLI
  3. Volkan BEKTAŞ
  4. Yusuf ÇAKIR
  5. Cuma UMAY
  6. Yusuf YAŞAR
  7. Berat ONYAL

2002 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Selim ERTAŞ
  2. Mustafa ASLAN
  3. Latif ÖZEL
  4. Adnan ÇAKAR

2003 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Azad YILMAZ
  2. Baran SÖNMEZ
  3. Kadir İNAL
  4. Şiyar YALÇIN
  5. Hebun ŞEKER
  6. Adem GÜNDÜZ
  7. Ergin AZBOY
  8. Yusuf KANDEMİR
  9. Agit ÇAKIR

2004 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Veysel DOĞRUL
  2. İsmail AKBOĞA
  3. Şeyhmus ALBAYA
  4. Yılmaz YAKAR
  5. Remzi Aykut BARIŞ
  6. Serhat BAYTAN

2005 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Resul ÇELİK
  2. Umut KILIÇ
  3. Şahin HOCA
  4. Zekeriya ÖZZEK
  5. Yusuf ÇETİN
  6. Nurullah ÖZ
  7. Yusuf DAĞCI
  8. Ömer YİĞİT
  9. A . Furkan SÖNMEZ
  10. Edip AZTEKİN
  11. Hamit ÇELEBİ

2006 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Umut Furkan İSMAİLOĞLU
  2. Hasan TURHAN
  3. Muhammed YILMAZ
  4. Onur ÖZYARAMIŞ
  5. Hakan KARAAĞAÇ

2007 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Can ARDIL
  2. Cebrail ŞEKER
  3. Süleyman Sefa KILIÇ
  4. Enes KÖSE
  5. Armiz KIZILBOĞA
  6. Süleyman ALÇİÇEK
  7. Mehmet Ali VAROL

2008 GRUBU SEÇİLEN LİSTESİ

  1. Mustafa KAYHAN
  2. Muhammed BERKALP
  3. Veysel KORKUSUZ
  4. Ömer ŞAHİN
  5. Muhammed YILMAZ

BİLGİLENDİRME

Yukarıda ismi yazılan 2000-2004 doğumlu arası ve mevcut 2000-2004 doğumlu arası sporcularımız için antrenman saatlerimiz aşagıdaki gibidir.

U-16 / U- 15 : 2003 ve 2004 doğumlular için servis toplama saati 15:30-06.08.2018

U-19 / U- 17 : 2000-2001-2002 doğumlular için servis toplama saati 17:00-06.08.2018

2005-2008 arası yaş gruplarının antrenman tarihleri bilgilendirmesi ilgili antrenörler tarafından verilmiş olan iletişim numaralarına sms yolu ile veya aranarak yapılacaktır.

U-19 Antrenörü : Kenan DİŞLİ – 0532-738-50-8

U-17 Antrenörü : Kenan BAYRAM – 0553-420-84-45

U-16 Antrenörü : M. Salih ÖZTEP – 0532-781-08-05

U-15 Antrenörü : Mehmet EKİN – 0505-375-99-90

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.